O nas

Salon Ag Style

Salon Bloodwood-Warszawa jest sklepem firmowym producenta drzwi wewnętrznych „Eurodoor Krakow”. Właścicielem marki Bloodwood-Warszawa jest firma AGSTYLE, która pod marką BLOODWOOD oferuje produkty z Krakowa na lokalnym rynku Warszawskim.

Drzwi na wymiar w Bloodwood Warszawa

Salon Bloodwood-Warszawa jest sklepem firmowym producenta drzwi wewnętrznych „Eurodoor Krakow”. Właścicielem marki Bloodwood-Warszawa jest firma AGSTYLE, która pod marką BLOODWOOD oferuje produkty z Krakowa na lokalnym rynku Warszawskim.

 

W ofercie znajdziemy produkty wykonane indywidualnie (drzwi na wymiar), spersonalizowane pod klienta lub mamy możliwość realizacji konkretnych projektów. Możliwość zakupu drzwi na wymiar jest bardzo ważna w przypadku nietypowych pomieszczeń, gdzie nie ma miejsca na wstawienie drzwi o standardowych wymiarach. 

 

W Bloodwood-Warszawa zamówimy produkty wysokiej jakości, na przykład drzwi drewniane dla wymagających klientów, oczekujących od drzwi wewnętrznych nieco więcej niż tylko funkcjonalności. Firma oferuje bogaty wybór drzwi drewnianych, więc każdy klient z pewnością znajdzie rozwiązanie dostosowane do jego wymagań. 

Drzwi wewnętrzne wysokiej jakości

Wysoka jakość produktów, dowolność wymiarów, możliwość tworzenia nowych indywidualnych projektów – nietypowych modeli, dopasowanie koloru wykończenia drzwi do innych elementów wnętrza to cechy wyróżniające ofertę EURODOOR KRAKOW.

Drzwi fornirowane

Firma gwarantuje ogromny wybór drzwi fornirowanych, czyli pokrytych naturalną okleiną, które wyróżniają się naturalnym wyglądem. Wszystko po to, żeby zachwycić najbardziej wymagających klientów.

 

Ogromna oferta drzwi fornirowanych pozwala znaleźć kolorystykę pasującą do podłogi w pomieszczeniu. Jest to bardzo ważne, jeśli chcemy żeby drzwi były częścią pomieszczenia. W obecnych czasach drzwi stanowią tak samo ważny element wykończenia mieszkania jak na przykład kolory ścian czy firanki w oknie. 

 

Firma oferuje również możliwość dopasowania drzwi do konkretnych próbek drewna podłogowego. Jest to wygodne rozwiązanie na etapie budowie domu czy w trakcie trwania remontu. Dzięki takiemu rozwiązaniu klienci mogą mieć pewność, że ich drzwi fornirowane będą idealnie pasowały do podłogi.

 

Producent oferuje drzwi fornirowane w praktycznie każdym kolorze. Ponadto klienci mają możliwość wyboru fornirów matowych, półmatowych, High gloss i wiele innych.

Drzwi drewniane

Firma Bloodwood-Warszawa jest w stanie dostarczyć swoim klientom drzwi fornirowane, drzwi malowane czy drzwi wysokie. Wszystko czego potrzebuje Warszawski Klient żeby być w pełni zadowolonym z drzwi wewnętrznych. Drzwi drewniane są wykonane z wysokiej jakości drewna dzięki czemu zachowany jest stosunek ceny do jakości. Przy wyborze drzwi drewnianych do mieszkania warto zwrócić uwagę na ofertę salonów Bloodwood-Warszawa. 

 

Cechą charakterystyczną Salonów Bloodwood-Warszawa są produkty wysokiej jakości. Klienci znajdą tutaj produkty premium w rozsądnych cenach. Dostępne są standardowe wzory oraz możliwość zamówienia drzwi według własnego indywidualnego projektu. Każdy model drzwi można dopasować do koloru mebli czy podłogi, ponieważ coś oferuje wiele różnorodnych fornirów.  W salonie Bloodwood-Warszawa klient ma możliwość spersonalizowania drzwi do swojego mieszkania, dzięki czemu może być ono niepowtarzalne.